SRAZ 12.6.2004

doublejay
user
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 10.06.2004, 13:58

Nedes se, nic vazneho, jen se nestihaji upravy. Montuje se IC, volant, kvaltpaka, vzduchove rozvody, bov, mrizka do spojleru, budiky do kabiny, posouva se chladic, vyrabeji se duralove drzaky, sani s privodem vzduchu 10cm potrubim od narazniku atd. Snad pristi tyden, muj dvorni mechanik ma tento vikend volno, tak se to snad stihne... Je to poprve, co nebudu na srazu svym, ale pokud je to jen z techto duvodu, tak to jeste jde. Od r. 1991, co jsem to auto koupil (a po repasu turba) se mi jeste nestalo, ze bych mel nejakou zavadu, ktera by mi znemoznila jezdeni.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Ondrey

Příspěvek od Ondrey » 10.06.2004, 14:07

Ufff.. aspon ze tak.. uz jsem se lekl, ze mas zboreno!!! :blink:
Neprijedes alespon polotovarem? ;) :D

raddy
user

Příspěvek od raddy » 10.06.2004, 14:23

<!--QuoteBegin-doublejay+Jun 10 2004, 12:58 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (doublejay @ Jun 10 2004, 12:58 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin--> Nedes se, nic vazneho, jen se nestihaji upravy. Montuje se IC, volant, kvaltpaka, vzduchove rozvody, bov, mrizka do spojleru, budiky do kabiny, posouva se chladic, vyrabeji se duralove drzaky, sani s privodem vzduchu 10cm potrubim od narazniku atd. Snad pristi tyden, muj dvorni mechanik ma tento vikend volno, tak se to snad stihne... Je to poprve, co nebudu na srazu svym, ale pokud je to jen z techto duvodu, tak to jeste jde. Od r. 1991, co jsem to auto koupil (a po repasu turba) se mi jeste nestalo, ze bych mel nejakou zavadu, ktera by mi znemoznila jezdeni. [/quote]
Ak prides vecer, tka vypijeme co sa bude dat a do rana ti to zlozime ;) :D :lol:

doublejay
user
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 10.06.2004, 14:37

Jasne, nejaka lahvinka valasske slivovicky by se nasla :-) To se pak bude skladat auto :-))) // Polotovarem urcite neprijedu, protoze bych nemel naraznik, blinkry atd, to by fakt neslo. A navic Milan mi na tom chce o vikendu delat, protoze pristi vikend uz zase zavodi a nemel by cas, tak to chce stihnout. Koneckoncu - muzeme ho navstivit, je to 9 km od PE, treba nas vezme k velkemu grilu k sobe na zahradu :-).
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

petrking