Problem a zase Problem!!!!!!!!!

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 22.11.2003, 18:46

<_< Zdravim tak zase problem s autom_? mal som problem a to taky ze mi tiekol olej spod tesnenia olejovej vani, tak som zasiel objednet tesnenie a sup sa do prace vitiahnut olejovu vanu?samozrejme ze silenbloky a stabilizator riadenia som vymontoval, dalej som dal zdvyhak medzi prevodovku a motorom a zdvihol motor a vitiahol vanu. vicistil som vsetko ,dal nove tesnenie a zalozil som vsetko ako ma bit. nalial som olej a samozrejme co vitiekol tak som musel doliat a to bol problem pretoze ja som olej este nemenil a tak som zavolal predoslemu majitelovy a ten si nevedel spomenut aku znacku oleja daval len to vedel ze sinteticky, tak som isiel kupit olej stim ze mi poradia? tak som tomu predavacovy povedal ze potrebujem sinteticky olej na nisanna a tak mi predal olej 5w40, tak som dolial a nastartoval motor,nechal som ho behat asi 5minut a isiel skontrolovat ci niegde netecie olej na vani_:::::: a pozeram ze tecie spoza kluky?Teraz neviem co sa stalo,preco tecie olej:? ci kvoly oleju alebo alebo ci sa pri zdvihani nieco nestalo ?mimochodom aj motor piskal? Poradte co stim? dik Marko

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 24.11.2003, 07:51

Olej by mal byt v pohode, lepsie je 10w40, ale da sa aj 5w40. Co myslis tym ze tecie spoza kluky, tomu nerozumiem. Skus to presne popisat, odkial vlastne vyteka....

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů