Nejak mi zacal chaosit motor..

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 27.03.2003, 07:54

Ondrey píše:to Raddy:
Clovece, ja vazne nevim, cim to bylo, ale zda, se ze to prestalo!
Zkontroloval jsem svicky (svicky mely od vyrobce mezeru mezi kontaktama lehce pres 0,9 mm) s civkama, trochu to vsechno vycistil a poupravil a jede to zase jak vystreleny.. Vypada to, ze uz bude potreba jenom seridit predzapal, ale to necham na nejakej servis.
Jo a ten tlak benzinu byl merenej pred FPR.
To som rad, ze to prestalo :D . Ako som pisal, tento problem je zavisly od vonkajsej teploty. Ak je proste teplejsie, moze to vymiznut. Skus vybehnut rano, ked je este okolo 0C a uvidis. Inak, ja som nasiel prasklinu na jednom kolene od turba :o , mohlo mi to robit aj kvoli tomuto.
Vela stastia :D :D

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 27.03.2003, 11:04

raddy píše:To som rad, ze to prestalo :D . ..
Jakmile to kolem turba net?sní tak jak má, tak je to problém.. Motor se okam?it? za?ne chovat úpln? jinak.. Já jsem turbo p?et?s?oval p?ed pár tejdnama, tak?e to mám ?erstv? za?itý :)
Stejn? ale je?t? pro sichra zajedu do Boscháckýho servisu na diagnostiku..



<!--EDIT|Ondrey|Mar 27 2003, 11:04 AM-->
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 01.04.2003, 12:21

Ondrey píše:
raddy píše:Kupil som ho na <a href='http://fuel-pumps.net/gensym-89.html' target='_blank'>http://fuel-pumps.net/gensym-89.html</a> ..
V?era jsem byl u toho známýho na diagnostice. Jednak m? sjel za to, co v tom aut? mám za sví?ky (i kdy? jsou podle m? dobrý.. :)) no a pak prom??il tlak benzínu. P?i maximálnim zatí?ení ?erpadlo dávalo asi 3,5 baru a to je dost málo.
Tak?e je to jasný, benzínový ?erpadlo je v hajzlu. Tak?e budu muset sehnat nový.
To raddy:
Myslí?, ?e ten Walbro je dobrej? Já jsem tam nena?el ?ádnou technickou specifikaci, tak?e ani nevim, jekej tlak to ?erpadlo dává. Akorát tam pí?ou, ?e jsou high performance.. :)
Jo a netu?í?, kolik bude stát po?tovný? To je celkem darda, co?
Na fakture co mi prisla mailom je uvedene ze dana pumpa ma vykon 255l/h, co je az az na 500K :D . Za tu cenu ju nikde inde nezozenies.....

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů