El. stahování oken

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Uživatelský avatar
martin d
Member
Příspěvky: 19
Registrován: 23.03.2003, 18:30

Příspěvek od martin d » 08.08.2003, 17:27

P?estalo mi fungovat stahování pravého okna ato jak z místa ?idi?e tak i spolujezdce.Zni?ehonic (na?t?stí zrovna v zav?ené poloze).Neví n?kdo ?ím by to mohlo být? N?jaká pojistka nebo koncový vypína??

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 11.08.2003, 07:05

martin d píše:P?estalo mi fungovat stahování pravého okna ato jak z místa ?idi?e tak i spolujezdce.Zni?ehonic (na?t?stí zrovna v zav?ené poloze).Neví n?kdo ?ím by to mohlo být? N?jaká pojistka nebo koncový vypína??
Skus pozret manual, stahovanie okien ma tusim vlastnu poistku....

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 11.08.2003, 10:16

raddy píše:Skus pozret manual, stahovanie okien ma tusim vlastnu poistku....
mne sa stalo presne to iste. pozeral som vsetky poistky (ale samotne prave okno vlastnu poistky nema) a uz som sa chystal rozobrat dvere a zrazu mi uplnou nahodou zastal pohlad na malom gombiku "P/W lock" na strane vodica :)
pozri, ci ho nemas zatlaceny. on aj zatlaceny stale trci dost na to, aby sa zdalo, ze nie je :o
to bola cela chyba u mna :lol:

Uživatelský avatar
martin d
Member
Příspěvky: 19
Registrován: 23.03.2003, 18:30

Příspěvek od martin d » 12.08.2003, 18:17

idanow píše:
raddy píše:Skus pozret manual, stahovanie okien ma tusim vlastnu poistku....
mne sa stalo presne to iste. pozeral som vsetky poistky (ale samotne prave okno vlastnu poistky nema) a uz som sa chystal rozobrat dvere a zrazu mi uplnou nahodou zastal pohlad na malom gombiku "P/W lock" na strane vodica :)
pozri, ci ho nemas zatlaceny. on aj zatlaceny stale trci dost na to, aby sa zdalo, ze nie je :o
to bola cela chyba u mna :lol:
Dík za radu,byl to ten ?udlík P/W lock.Musel jsem ho n?kdy necht?n? zamá?knout.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů