Tuning

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 23.09.2003, 22:07

Tak jsem dod?lal úsp??nou úpravu motorového prostoru z va?ich rad od va?eho ?tená?e , který je majitelem této 200 , jde o vým?nu luft filtru , mezichladi?e , výrobu sacích trubek z le?téné nerezy od turba , výrobu damp ventilu a odstran?ní té hrozné vrtule na chlazení, n?jaké dal?í úpravy jsou nezbytností aby to v?e fungovalo,majitel nad?ene ?íká ?e to jede jak ........
Nevím ja do této zprávy dostat obrázek a cht?l bych vám to v?em ukázat a v?d?t vá? názor jak to vypadá.
P?i registraci jsem zadal e-mail tak se mi ozvete a já vám po?lu po?tou foto.


Dík

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 24.09.2003, 06:56

luk píše:Tak jsem dod?lal úsp??nou úpravu motorového prostoru z va?ich rad od va?eho ?tená?e , který je majitelem této 200 , jde o vým?nu luft filtru , mezichladi?e , výrobu sacích trubek z le?téné nerezy od turba , výrobu damp ventilu a  odstran?ní té hrozné vrtule na chlazení, n?jaké dal?í úpravy jsou nezbytností aby to v?e fungovalo,majitel nad?ene ?íká ?e to jede jak ........
   Nevím ja do této zprávy dostat obrázek a cht?l bych vám to v?em ukázat  a v?d?t vá? názor jak to vypadá.
   P?i registraci jsem zadal e-mail tak se mi ozvete a já vám po?lu po?tou foto.


  Dík
Hmmm,super vec. Tie trubky od turba by som potreboval aj ja.... B)
Boli to len vonkajsie upravy, alebo sa aj nieco robilo s turbom atd? Nechce dotycny aj nejaky dalsi tuning? Turbo, cip, palivova pumpa....?
Posli fotecky na moj mail, prosim ;)



<!--EDIT|raddy|Sep 24 2003, 07:01 AM-->

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 24.09.2003, 11:38

Jestli jsem to spravne pochopil tak se jedna o sprintera a jeho auto :unsure:

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 24.09.2003, 11:51

Conrad píše:Jestli jsem to spravne pochopil tak se jedna o sprintera a jeho auto :unsure:
To bol sprinter? :o No, popis by sedel.....Ze sa nepochvali, huncut jeden :P :rolleyes:

sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 24.09.2003, 21:40

raddy píše:
Conrad píše:Jestli jsem to spravne pochopil tak se jedna o sprintera a jeho auto  :unsure:
To bol sprinter? :o No, popis by sedel.....Ze sa nepochvali, huncut jeden :P :rolleyes:
Jo frajeri muzu jen nadsene rict JE TO MOJE AUTO.A vypada to uzasne a jede to jako svina.A to tam jeste nemam ten chip od raddyho(doufam ze nejpozdeji pristi tyden) a zvedly tlak na turbu.A nepochlubil jsem se jen proto ze se nedostanu na NET kazdy den(patrim bohuzel k te mensine naroda,ktera jeste nema zavedeny NET doma-nemuzu mit vsechno,ale hlavne ze me jede auto).Jinak byvam na netu prakticky cely vikend.Tak zatim a napiste si o ty fotky(to neni reklama-jen chci abyste me zavideli).
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů