Nedůveryhodné společnosti - internetové obchody atd

tipy na zajímavé weby, shopy atd
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Nedůveryhodné společnosti - internetové obchody atd

Příspěvek od 935Baby » 14.04.2006, 18:47

Po prečtení Raddyho článku o problémech s údajně repasovaným turbem (viz clanek forum/viewtopic.php?t=7674) me napadlo ze by nebylo spatne vytvorit takoveto tema kde by kazdy napsal nazev - kontakty na české i zahraniční společnosti se kterými měl špatné zkušenosti.

Ja jsem nastesti zatim mel jen vzdy dobre zkusenosti :)

Dovolil bych si napsat za Raddyho, odkaz na USA firmu ktere prodava repasovana turba atd.

http://www.034motorsport.com/


Mohlo by to pomoct ostatnim :)
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 14.04.2006, 22:35

no este sa to riesi, ponukli mi vratenie casti penazi, takze este by som s hodnotenim pockal...

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 15.04.2006, 10:56

D&M Autodoplnky....Jestli budete nekdy chtit neco reklamovat, tak pozor.... Jisty pan Radek Gabriš vas klidne posle do pr.... i kdyz mate ze zakona 14 denni pravo na vraceni penez bez udani duvodu.... Ja uz jsem toto predal pravnikovi a budu se o tich 1300kc soudit.... Nenecham se okradat takovyma bastardama...

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo » 15.04.2006, 21:53

goodziller ma silna slova.
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 16.04.2006, 09:53

remo píše:goodziller ma silna slova.
Sorry byl jsem trochu v razi....matka mi ted dela doma trochu peklo, nebot mam v garazi jeste kamosovu masinu a jezdime ted na ni ven....
A somozrejme slovensko muze mi jine sluzby s prijemnejsima lidma...

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo » 13.06.2006, 08:05

pani pridavam oficialne stanovisko DM Autodoplnky, pisane nimi ja len vkladam:

V rámci objektivního pohledu na věc, se tento problém pokusíme vysvětlit také z našeho pohledu.

Tento zákazník si u naší firmy objednal přídavné měřiče do auta a držák na A sloupek řízení. V shopu si mohl vybrat mezi levým (standardním) a pravým provedením. Vybral si PRAVÝ - to znamená na sloupek u spolujezdce.

Zákazníka jsme informovali, že se jedná o zakázkovou výrobu, která bude trvat delší dobu, než je u našeho zboží zvykem.

Po odeslání zboží, zákazník zjistil, že PRAVÁ strana znamená držák po jeho PRAVÉ ruce a duchaplně nám držák zasla zpět. Když jsme mu jeho "reklamaci" odmítli uznat z důvodu zakázkové výroby a speciálně upraveného zboží (což neděláme, ale jistě chápete že aut s pravostraným řízením tady moc nejezdí) předal celou věc jakési právní pojišťovně.

Naše firma si svých zákazníků velice váží. Snažíme se jim ve všem vyjít vstříc. Bohužel se ale vyskytnou i zákazníci jako tento , který není zřejmě odpovědný za svoje jednání a při zjištění vlastní chyby se tuto snaží svalit na naší firmu. Často vracíme zákazníkům zpátky peníze za zboží, které nesedí na autě, nebo je poškozené. Ale v tomto případě, můžeme tento výrobek vzít a vyhodit do koše, protože se už nikdy neprodá a to všechno jenom díky nepozornosti zákazníka. Myslím, že takové ztráty uneseme, ale arogantní jednání a vulgární výrazy, které tento člověk používal při jednání s námi jsou zbytečné.

Naštěstí takových zákazníků, jako je tento není mnoho a proto proto jsme se rozhodli polknout hořkou slinu a vrátit peníze i v tomto případě. Doporučujeme panu XY, aby se zeptal rodičů, která strana je LEVÁ a která PRAVÁ a před tím, než si zase někde něco objedná na zakázku, si PŘEČETL alespoň popis zboží.

Pro úplnost dodáváme odkaz na tento výrobek v shopu, aby jste si o celé věci udělali vlastní názor http://www.autodoplnky.cz/index1.php?ty ... zi=1494229
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 13.06.2006, 22:16

Vse je vyreseno. Jen bych chtel dodat, ze po telefonatu, ze tento drzak neni, jsem ho telefonicky nechal vyradit ze seznamu objednaneho sbozi. Byl mi zaslan asi po mesici a pul z niceho nic.

Uživatelský avatar
peksli444
user
Příspěvky: 125
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peksli444 » 04.10.2007, 09:13

ked kamos v bratislave kupil nejake veci na auto v Cobra tuning -u (nakuupuju u D&M). tak bez pol slova to bud vymenili alebo vratili peniaze.
200sx s12 red

peksli44@gmail.com
ICQ : 294-995-102
0908 140 102 , 0904 78 23 89

Aaaach ta dnesna mlades je ako kraliky - mysli len na travu a sex.

Zasadne nesuhlasim so svojim nazorom tak sa ma radsej nic nepytajte bo aj tak nic neviem a ked nahodou nieco viem tak sa tvarim ze to neviem.

Po trave sa neslape... ... po trave sa SMEJE. :-) :-) :-) :-)

Uživatelský avatar
milfoi
user
Příspěvky: 163
Registrován: 26.10.2008, 17:56
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedůveryhodné společnosti - internetové obchody atd

Příspěvek od milfoi » 29.11.2008, 18:23

Info pro všechny: pokud zboží nakoupíte přes intenetový obchod, můžete vámi objednané zboží
bez udání důvodu, nepoškozené, v původním obalu vrátit a firma je Vám povinna ze zákona vrátit peníze. Nesmíte to posílat na dobírku. Takže diskuze o pravé a levé straně je naprosto zbytečná. :lol:
servis notebooků
http://www.forcomp.cz

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedůveryhodné společnosti - internetové obchody atd

Příspěvek od Design » 29.11.2008, 20:10

A taky podle Občanskeho Zakonika § nevim nesmi nikdo chtit storno poplatek takže stornopoplatky neplatit a je to do 14 dni
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

A.C.A.B.
user
Příspěvky: 100
Registrován: 02.05.2010, 11:44

Re: Nedůveryhodné společnosti - internetové obchody atd

Příspěvek od A.C.A.B. » 19.03.2012, 20:26

Nevím jestli to sem úplně patří,ale přidám jednu zkušenost se Speedpro z Plzně. Nakupoval jsem tam víc věcí a nemohl si stěžovat. Sic ceny nebyly nejnižší,ale aspoň jsem nemusel čekat až podobný sortiment dorazí ze zámoří,nebo z GB. Jednou jsem na dílně řešil zadní silenty na AE86 a objednal je právě tam(Powerflex). Přišla půlka objednaných věcí. Bez jakýchkoli vysvětlujících informací. Auto jsem ale potřeboval postavit na kola a vyexpedovat. Sehnal jsem od známého z SK za stejné peníze komplet na celé auto(včetně navíc několika rozměrů pro stabiky)od Prothane-mnohem lepší zpracování než má Powerflex. Vyměnil jsem tedy všechny,když už byly. A světe div se-asi po třech týdnech dorazil ze Speedpra zbytek :D To jsem logicky odmítl a nechal poslat zpět. Načež druhý den telefon ve kterém pán požadoval vysvětlení,proč jsem si nepřevzal zásilku. Nemá cenu rozebírat o čem všem jsme se bavili. Nicméně po mě ctěný pán chtěl dost nevybíravě uhradit tzv. "marné poštovné",které činilo tuším 240Kč. Poté následovaly asi dva týdny korespondence přes mail. Vyhrožování vymáhání právní cestou apod. Tady už dávno nešlo o ty prachy,ale o princip(potažmo ego). Nejsem ale typ,co by si nechal zrovna srát na hlavu a případného soudu bych se nebál. Nakonec to(snad) nějak vyšumělo. Dokážu se vcítit do protistrany a taky by se mi nelíbilo nechat jen tak projet na výlet zboží na vlastní náhrady. Ale na to aby potencionální kupce zaplatil aspoň to poštovné chybělo trochu toho slušného chování. Doufám,že Vy všichni jste s nakupováním ve Speedpru spokojeni a nebudete muset něco řešit.
TA40-1UZFGE-4.0 V8
ST185-3SGTE-2.0 L4
LS400-1UZFE-4.0 V8
LS400-1UZFE-4.0 V8
Datsun 620-1.8 L4
Ducati S4R-1.0 V2
Ducati SS-0.9 V2

holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedůveryhodné společnosti - internetové obchody atd

Příspěvek od holubrider » 25.04.2012, 15:45

Kdybys tam zavolal tak by to bylo uplně v pohodě,myslím že už jak si viděl že toho máš polovinu tak si se měl domáhat vysvětlení a ne to nechat plavat a jen tak si objednat hned něco jinde.Už několikrat jsem tam objednával,a ted naposled neměli skladem filtry,přišlo mi pouze tedy jen to co bylo,a to hned druhý den,což mě dycky posadí naprdel,protzože na spousta shopech dycky čekám 2-3 dny a skutek utek.NA to co nebylo skladem mi poslali upozornění v emailu že mi to zadarmo odešlou v dalším balíku hned jak se to podaří sehnat.Ceny jak u čeho,něco se vyplatí a je dost levný něco je dražší,a nebo sem tam dobrý akce.Myslím že kolikrát lepší se pochybnejm shopum vyhnout a dat prachy lidem co si to zaslouží.To k tomu SPEEDPRO

absolutně všichni bacha na tohodle debila : http://www.turbo-repas.cz/ Levné - nevyvažuje to,a přístup jak svině už jen při telefonátu(sám jsem tam před par měsíci volal),turba repasuje někde v zahradnim domku,a zkouší na vysavači( :shock: ),hají se že sady kterejma to dělá jsou už vyvažené od vyroby ( :lol: ) ,a proto bacha a i všechny varujte,nestojí za to dělat si starosti a takhle vyhazovat prachy.Tydle reference mám s dieselpower fora .cz kde se objevuje v několika tematech od ruznych lidí a snad tam jou i odkazy ještě na další fora. (dukladně jsem si vybíral kde si nechám zrepasovat turbo a to jsem čuměl jak někdo takhle podniká)

DAlší špatnou zkušenost mám tady s temadle borcema http://www.autopera.cz/ ale to se tohodle fora asi moc netýká ,nechal jsem si dělat U třmeny na přichycení nápravy k listovejm perum,poslal jsem výkres,a on že je nechá vyrobit.No a co mi přišlo za jaký prachy to mě teda sesadilo,vyhrabal tam něco někde ve skladu, každej pár jiná dýlka,skoro orezlé, snad 1500,- nevim už přesně a nazdar.a jak se hajil v telefonu to se mi otvíral nuž v kapse.HOlt asi firma v krizi

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host