SRAZ 12.6.2004

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 10.06.2004, 13:58

Nedes se, nic vazneho, jen se nestihaji upravy. Montuje se IC, volant, kvaltpaka, vzduchove rozvody, bov, mrizka do spojleru, budiky do kabiny, posouva se chladic, vyrabeji se duralove drzaky, sani s privodem vzduchu 10cm potrubim od narazniku atd. Snad pristi tyden, muj dvorni mechanik ma tento vikend volno, tak se to snad stihne... Je to poprve, co nebudu na srazu svym, ale pokud je to jen z techto duvodu, tak to jeste jde. Od r. 1991, co jsem to auto koupil (a po repasu turba) se mi jeste nestalo, ze bych mel nejakou zavadu, ktera by mi znemoznila jezdeni.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Ondrey

Příspěvek od Ondrey » 10.06.2004, 14:07

Ufff.. aspon ze tak.. uz jsem se lekl, ze mas zboreno!!! :blink:
Neprijedes alespon polotovarem? ;) :D

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 10.06.2004, 14:23

<!--QuoteBegin-doublejay+Jun 10 2004, 12:58 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (doublejay @ Jun 10 2004, 12:58 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin--> Nedes se, nic vazneho, jen se nestihaji upravy. Montuje se IC, volant, kvaltpaka, vzduchove rozvody, bov, mrizka do spojleru, budiky do kabiny, posouva se chladic, vyrabeji se duralove drzaky, sani s privodem vzduchu 10cm potrubim od narazniku atd. Snad pristi tyden, muj dvorni mechanik ma tento vikend volno, tak se to snad stihne... Je to poprve, co nebudu na srazu svym, ale pokud je to jen z techto duvodu, tak to jeste jde. Od r. 1991, co jsem to auto koupil (a po repasu turba) se mi jeste nestalo, ze bych mel nejakou zavadu, ktera by mi znemoznila jezdeni. [/quote]
Ak prides vecer, tka vypijeme co sa bude dat a do rana ti to zlozime ;) :D :lol:

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 10.06.2004, 14:37

Jasne, nejaka lahvinka valasske slivovicky by se nasla :-) To se pak bude skladat auto :-))) // Polotovarem urcite neprijedu, protoze bych nemel naraznik, blinkry atd, to by fakt neslo. A navic Milan mi na tom chce o vikendu delat, protoze pristi vikend uz zase zavodi a nemel by cas, tak to chce stihnout. Koneckoncu - muzeme ho navstivit, je to 9 km od PE, treba nas vezme k velkemu grilu k sobe na zahradu :-).
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

petrking

Příspěvek od petrking » 10.06.2004, 16:01

To bude fakt zajimave :) Jeste aby na nas neprijeli policajti, nebo se na draze nekonal jeste nejaky dalsi sraz v tu dobu :)
P.

Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Řehy » 10.06.2004, 16:46

no, ty policajti by byli zajimavi... asi bude muset zmizet ten zakaz vjezdu ;) :D :ph34r:

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 10.06.2004, 17:30

Vzkaz od Sprintera: nedostane se na net, a tak pro vsechny, kteri pojedou pres Brno dava svuj tel. 604 207 750. S Raddym tam ma sraz kolem 17.00 (+/-), takze kdo se chce pripojit, ma moznost. Pro ty, kteri pojedou driv, to bude asi nezajimave, ale pro ostatni - odjezd z Brna neni nijak pevny, da se o neco posunout az nekam k 19.00 a pod. Zavolejte, domluvte se.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

petrking

Příspěvek od petrking » 10.06.2004, 20:02

Byl jsem ted na skok u Michala, trosku ho popichnout, aby zitra taky dojel :) Tak snad se rozhodne spravne :)
Jinka nadrz uz je plna, jeste bych chtel vymenit olej , snad stihnu dopoledne :o(
Jeste dotazek, bude tam nekdo drive nez kolem tech 8:00 P.M. ? Ja budu v brne uz drive a nevim, nechce se mi tam cekat tak dlouho, no uvidime..
Abych tam nakonec necekal sam, se znackou zakazu vjezdu v kufru :))))

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 11.06.2004, 09:41

Protoze pojedes od Brna, muzes se predtim stavit v Jihlave, ja jsem min. do pul seste vecer v praci a pak te navedu :-)
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Petrking

Příspěvek od Petrking » 11.06.2004, 10:50

Jasan, ja jedu ale s pritelkyni..
Ted mi psal Sprinter, pojedeme asi spolecna, ja raddy a sprinter z brna a stavujeme se u tebe :)
Tak packo, ja uz jdu pomalu vyjet , mam to z mistku kousek cesty :)

Petrking

Příspěvek od Petrking » 12.06.2004, 19:11

Tak my uz jsme doma :))
Shrnuti cele akce : ? Naprosta parada, kdo nesouhlasi, at se prihlasi :))
Celkem mam za vcerejsek a dnesek najeto 801 km :P Takze jsem se faaakt vyradil do syta :) A Raddyho auto ? :)) letadlo , ne auto, ale letadlo.
Tot zatim odemne vse, nejake fotky dam asi na net :)
P.

sprinter

Příspěvek od sprinter » 13.06.2004, 09:14

Souhlasim.Az na ty nestastny sprinty,ale tes se Ondreji.Jen co vymenim sve turbo(odchazejici do turbiho nebe) za T3jku tak si to rozdame.To by v tom byl cert aby me to priste nevyslo.Stejne jsem rpohral jen diky spatne nastavenemu kridlu a malemu tlaku na turbu.

petrking

Příspěvek od petrking » 13.06.2004, 11:03

a co mam povidat ja ? :lol:
kdyby nam nebouchlo na tom sprintu kolo, tak bychom vas poslali daleko za sebe vsechny B) krome teda Raddyho asi, to se mi nejak nepovedlo ani vecer :blink:

Jinak co kdo mate fotky, honem s tim nekam na web a odkaz :) Jsem v tom celem zavodeni nejak nestihal fotit :ph34r:

BTW : idanow ma par video nahravek, ze ? Je nejaka moznost jak je ziskat ? :rolleyes:

P & N

SWED

Příspěvek od SWED » 13.06.2004, 14:03

zdar v?em co se zůčastnili srazu.BYlo to super a počasí nám taky přálo :o)))
Tak?e tady je pár fotek z týhle vydařený akcičky..a ?oupněte sem ty videa (viz. raddyho raketa) :o))
<a href='http://n200sx.wz.cz/download/sraz_n200sx_062004' target='_blank'>FOTKY v .zip souboru</a>

SWED

Příspěvek od SWED » 13.06.2004, 14:04

je?tě jednou :o))

<a href='http://n200sx.wz.cz/download/sraz_n200sx_062004.zip' target='_blank'>FOTKY v .zip souboru</a>

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů